Dziennik Elektroniczny

21.03.2016 - Pasowanie na czytelnika

21.03.201621 marca w naszej szkole odbyło się uroczyste pasowanie na czytelnika uczniów klas I.  Nauczyciel  bibliotekarz Katarzyna Włodarczyk przygotowała przedstawienie, w którym występowali uczniowie z klasy  3 A i 4. Na uroczystości była obecna pani dyrektor Grażyna Jurowska oraz wychowawcy klasy I A, I B i I C- Panie: Edyta Sieczka, Katarzyna Chwiećko i Katarzyna Madejska. Aby urozmaicić występ i zaangażować zaproszonych gości do aktywnego udziału w uroczystości, występujący recytowali wiersze, śpiewali piosenki oraz tańczyli. „Pierwszaki” odgadywały  zagadki, odpowiadały na zadawane pytania, uczyły się wierszyka i oglądały prezentację multimedialną. Dzieci były bardzo zainteresowane oglądanymi występami swoich starszych kolegów, z zaciekawieniem oglądały przygotowaną inscenizację i aktywnie uczestniczyły w zabawach. Na zakończenie dzieci złożyły uroczystą przysięgę, otrzymały plany lekcji oraz słodycze. Uroczystość bardzo się podobała i aktorzy otrzymali od widzów gromkie brawa.