23.03.2016 - Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

23.03.2016Dnia 23 marca uczniowie naszej szkoły: Zuzanna Kozłowska oraz Tomasz Rachwał z kl. Va, wzięli udział w eliminacjach na szczeblu gminnym w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt. „Młodzież zapobiega pożarom”. Konkurs odbył się w Jednostce Ochotniczej Straży Pożarnej w Skarżysku. Uczestnicy rozwiązywali test składający się z 20 pytań z zakresu wiedzy pożarniczej; bezpieczeństwa przeciwpożarowego, a także pierwszej pomocy medycznej. Mimo, iż uczniom naszej szkoły nie udało się zająć czołowych miejsc (brakowało tylko 1 punktu do miejsca punktowanego), pilnie przygotowywali się do konkursu i analizowali odpowiedzi na powyższe zagadnienia. Do konkursu przygotowywali się pod opieką p. Marty Nowek.