Strona Szkoły Podstawowej nr 8 w Skarżysku-Kamiennej - 29.02.2016 - Przedszkolaki z wizytą w szkole

29.02.2016 - Przedszkolaki z wizytą w szkole

29.02.2016W dniu 29 lutego z wizytą do naszej szkoły przeszły dzieci z przedszkola wraz ze swymi opiekunkami. Były to dzieci 6-cio i 7-letnie. Przyszli uczniowie zwiedzali wszystkie klasy w szkole, w których uczą się młodsze i starsze dzieci. Razem z klasą pierwszą uczestniczyły w zajęciach plastycznych specjalnie dla nich przygotowanych. Obejrzały również bajkę i spotkali się ze swoimi niedawnymi kolegami, którzy już są uczniami. Dzieci zobaczyły też świetlicę, jadalnię, salę komputerową i salę gimnastyczną, gdzie próbowały swoich sił w rzutach piłka do kosza. Na zakończenie wizyty otrzymały słodkie upominki i zaproszenia do odwiedzenia naszej szkoły w dn. 10.03.2016.