Strona Szkoły Podstawowej nr 8 w Skarżysku-Kamiennej - 04.03.2016 - Dzień Kobiet w SP8

04.03.2016 - Dzień Kobiet w SP8

04.03.20164 marca na sali gimnastycznej odbył się uroczysty apel z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet, na którym przedstawiono wesoły program poświęcony płci pięknej. W apelu wzięła udział klasa Va, do której dołączyły uczennice klasy VIb. Przygotowaniem uroczystości zajęli się: P. Witold Kolano- wychowawca klasy przy wsparciu P. Bożeny Mazurek i P. Agnieszki Drabik. Uczniowie zaprezentowali przygotowane na ten uroczysty dzień piosenki, pokaz taneczny, pełne humoru przedstawienie nawiązujące do miłości w czasach prehistorycznych oraz zabawne wiadomości w formie audycji telewizyjnej. Pod koniec apelu obecnym na sali Paniom zostały wręczone okolicznościowe laurki wykonane przez uczniów pod kierunkiem P. Renaty Majcherskiej. Wszyscy obecni na apelu uczniowie, pracownicy szkoły oraz licznie przybyli rodzice i dziadkowie uczniów, mieli okazję do świetnej zabawy.