Strona Szkoły Podstawowej nr 8 w Skarżysku-Kamiennej - 18.02.2016 -Teatr edukacyjny kl., 1-3

18.02.2016 -Teatr edukacyjny kl., 1-3

18.02.2016Dnia 18 lutego dzieci z klas I – III obejrzały teatr lalkowy zorganizowany przez PGE na temat bezpiecznego korzystania z urządzeń elektrycznych. Maluchy z zaciekawieniem oglądały przedstawienie, którego głównym bohaterem był Kacperek. Dzieci dowiedziały się o zagrożeniach wynikających m.in. z niewłaściwego zachowania się w czasie burzy czy korzystania z uszkodzonych urządzeń elektrycznych. Poznały zasady zachowania ostrożności przy ich podłączaniu. Maluchy zapamiętały też numer alarmowy do pogotowia elektrycznego. Dzieciaki dobrze bawiły się w czasie przedstawienia, ale jednocześnie uświadomiły sobie, jak ważne jest zachowanie bezpieczeństwa przy korzystaniu z urządzeń elektrycznych.