21.01.2016 - Zimowisko 2016 - Dzień 4

21.01.2016Dzisiejszy dzień spędziliśmy w szkole, ale nie był on dniem dla nas nudnym. Po śniadaniu odbyło się spotkanie z panem policjantem, który opowiedział nam o zasadach bezpieczeństwa na drodze oraz w czasie zabaw zimowych. Po spotkaniu rozpoczął się ważny moment dla dzieci, które pierwszy raz uczestniczą w zimowisku szkolnym. Każdy z uczestników za nim przystąpił do przysięgi musiał wykazać się sprawnością i odwagą wykonując zadania zręcznościowe i pokonując tor przeszkód. Potem nastąpił moment złożenia uroczystej przysięgi. Na zakończenie każdy z uczestników musiał zjeść bez skrzywiania się plasterek cytryny. Wszyscy spisali się na medal i w nagrodę otrzymali słodki upominek. Słodycze zakupiliśmy dzięki sklepowi Kaufland.