Strona Szkoły Podstawowej nr 8 w Skarżysku-Kamiennej - 18.01.2016 - Zimowisko 2016 - Dzień 1

18.01.2016 - Zimowisko 2016 - Dzień 1

18.01.2016Dziś rozpoczęliśmy w naszej szkole zimowisko. Najpierw wychowawcy zapoznali nas z regulaminem korzystania z pomieszczeń oraz przypomnieli zasady uczestnictwa w ruchu ulicznym. Po śniadaniu (pyszne, słodkie bułki), pojechaliśmy na lodowisko. Spora grupa dzieci pierwszy raz miała łyżwy na nogach. Na początku dość trudno było utrzymać równowagę i niektóre części ciała były trochę poobijane, ale nie daliśmy za wygraną. Pod koniec zajęć prawie każdy sam jeździł. Po powrocie do szkoły zjedliśmy pyszny obiad, a następnie wspólnie bawiliśmy się w sali gimnastycznej. Zbieramy siły, bo w następnych dniach czeka nas mnóstwo atrakcji.