08.01.2016 - Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

08.01.2016 bJuż po raz 24. zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Nasza szkoła włączyła się po raz czwarty w akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która tradycyjnie odbywa się w Zespole Szkół Publicznych nr 1. W tym roku pieniądze zbierane były na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów. Hasło tegorocznej imprezy brzmiało „Mierzymy wysoko”.
W tegorocznej licytacji po raz kolejny uczestniczyli uczniowie klasy 5a wraz z wychowawcą P. Witoldem Kolano. Uczniowie, jako ,,weterani” imprezy, przemyśleli jakich zakupów chcą dokonać. Ze swoich składek zakupili postery dla pracowni języka angielskiego, a ponadto na swoje potrzeby różne przedmioty. Na te cele w sumie zostało wydanych 565,00zł !!!, co przy ogólnie zebranych na licytacji ok. 5000,00 zł jest olbrzymim wkładem wzbogacającym konto WOŚP. Klasa 5a miała również okazję podziwiać występy byłych i obecnych uczniów goszczącego ich gimnazjum uświetniających licytację występami artystycznymi. Uczniowie klasy 5a wrócili do szkoły bardzo zadowoleni z faktu uczestniczenia w tak pożytecznej akcji.
08.01.2016 a