08.12.2015 - Teatrzyk dla klasy 1c

08.12.2015 cW dniu 8 grudnia 2015r. uczniowie klasy I c pod opieką pań: K. Madejskiej i K. Tusznio udali się do Poradni Psychologiczno -Pedagogicznej, gdzie obejrzeli przedstawienie teatralne pod tytułem” O Kacperku i świetliku, czyli co w gniazdku piszczy?” Przedstawienie zostało zorganizowane przez PGE Dystrybucja S.A. Uczniowie z wielkim zainteresowaniem obejrzeli historię o niesfornym Kacperku, który spotkał skrzata świetlika i dowiedział się jak należy postępować z urządzeniami elektrycznymi. Uczniowie chętnie włączyli się do wspólnej zabawy, rozwiązywali zagadki, poznali numer pogotowia energetycznego oraz brali udział w konkursie. Na zakończenie każde dziecko otrzymało słodki upominek i odblaski.