Strona Szkoły Podstawowej nr 8 w Skarżysku-Kamiennej - 08.12.2015 - III miejsce SP 8 w Mistrzostwach Skarżyska w mini piłce koszykowej chłopców

08.12.201508.12.2015r. reprezentacja uczniów SP 8 wzięła udział w Mistrzostwach Skarżyska w mini koszykówce chłopców, gdzie zdobyła III miejsce. W rozgrywkach wystartowało siedem drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy. Reprezentacja naszych uczniów zajęła drugie miejsce w swojej grupie i tym samym wywalczyła sobie możliwość gry o trzecie miejsce w zawodach. W meczu o trzecie miejsce SP 8 pokonała SP 3 10:0. Skład reprezentacji SP 8: Bała Bartek, Janusz Kacper, Staniszewski Jakub, Miernik Mateusz, Walkowiak Maciej, Sokołowski Maciej, Derda Jakub, Jaromin Grzegorz, Szymczyk Grzegorz, Karbownik Jakub, Zawadzki Dawid- opiekun drużyny P. Agnieszka Drabik.

Czytaj więcej TUTAJ