04.12.2015 - Mikołajkowy Turniej Pływacki

04.12.2015 pW piątek 4 grudnia, po raz kolejny na krytej pływalni MCSiR w Skarżysku- Kamiennej, odbył się Mikołajkowy Turniej Pływacki. Wzięli w nim również udział uczniowie naszej szkoły pod czujnym okiem P. Agnieszki Drabik. Rywalizowano na kilku dystansach, klasy I -IV pływały 25 metrów stylem dowolnym, klasy V-VI musiały przepłynąć dystans 50 metrów stylem klasycznym oraz dowolnym. We wszystkich konkurencjach zawodnicy pływali na czas, o zajęciu poszczególnych miejsc decydowały najlepsze pomiary czasowe. Najlepszymi pływakami SP8 okazali się: Emilia Szczygieł (klasa VIb) oraz Maciej Zalewski (klasa IIa). Emilia ukończyła zawody na II miejscu, płynęła stylem dowolnym 50m. Maciej zaskoczył nas dobrą techniką i ukończył 25m stylem dowolnym na III miejscu w swojej kategorii wiekowej.
W zawodach wzięli udział również: Oskar Ubysz, Milan Tuśnio, Nadia Tuśnio, Jakub Staniszewski.
Najlepsi zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i medale oraz paczki.

Czytaj i oglądaj więcej TUTAJ - TUTAJ - TUTAJ