26.11.2015 - Pieśni Patriotyczne w MCK

26.11.201526 listopada w Miejskim Centrum Kultury odbył się przegląd Pieśni Patriotycznej Skarżysko-Kamienna 2015. Celem przeglądu było popularyzowanie tradycji śpiewania pieśni patriotycznej wśród dorosłych, dzieci i młodzieży, ze wszystkimi jej aspektami edukacyjnymi i wychowawczymi. W jury zasiedli: Jolanta Pietrała, Iwona Wojciechowska i Katarzyna Michnowska Małek. Do konkursu w pierwszej części przystąpiły dzieci z klas I-III i z przedszkoli. Naszą szkołę reprezentowały najmłodsze uczennice z klasy I b Ala Granżan i Angelika Skorek, pod czujnym okiem P. Katarzyny Chwiećko. Ala wykonała piosenkę pt. „Jesteśmy Polką i Polakiem”, a Angelika zaśpiewała piosenkę „Dzień dobry Skarżysko”. W tej grupie wiekowej nie było przyznawanych miejsc, natomiast za swoje występy dziewczynki otrzymały duże brawa, a od organizatorów dyplomy i słodkie upominki. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów :)