Dziennik Elektroniczny

04.12.2015 - Mikołaj w naszej szkole

04.12.20154 grudnia  jak co roku dzieci z kl. 1-3 spotkały się ze Św. Mikołajem. Dla wyczekiwanego gościa uczniowie przygotowali prezent w postaci pięknie wyrecytowanych wierszy oraz wesoło zaśpiewanych piosenek. Następnie Święty Mikołaj wręczył dzieciom prezenty pełne słodyczy i miłych niespodzianek Po spotkaniu  dzieci udały się do klas, gdzie oglądały prezenty i zajadały mikołajkowe smakołyki. W tym samym dniu uczennice kl. 6b- Nadia Tuśnio i Aleksandra Barszcz obdarowały nauczycieli własnoręcznie przygotowanymi słodyczami. Mikołaj zagościł również do kl. 4-6, tam uczniowie zorganizowali własne Mikołajki, kupując sobie wzajemnie drobne upominki, a uczennice kl. 6b, własnoręcznie przygotowały upominki świąteczne dla nauczycieli.