Strona Szkoły Podstawowej nr 8 w Skarżysku-Kamiennej - 03.12.2015 - Musical dla kl. 1-3

03.12.2015 - Musical dla kl. 1-3

03.12.20153 grudnia 2015 r.  uczniowie klas młodszych z okazji Mikołajek wybrali się do Miejskiego Centrum Kultury, gdzie obejrzeli baśń w wykonaniu aktorów Teatru Dzieci i Młodzieży „Duduś” z Łodzi Musical  pt. „W tajemniczej krainie krasnali” to wesołe przedstawienie o skrzatach malutkich, smerfach wesolutkich, krasnoludkach ubogich, króliczkach pełnych trwogi, złośliwym trolu Szczerbolu, złej czarownicy Złośnicy i niedźwiadku Miododajku. Podczas przedstawienia aktorzy zachęcali dzieci do wspólnego śpiewania i tańca oraz zapraszali młodych widzów na scenę, by te pomogły smerfom  przywrócić porządek w krainie bajek. Chętne dzieci brały  udział w konkursach zręcznościowych zaproponowanych przez bohaterów baśni. Przedstawienie  zachwycało wspaniałymi efektami jakie dawały światła i lasery, a bardzo dobrze znani bohaterowie baśni wzbudzali żywiołowe emocje u dzieci. Na koniec  dzieci losowały nagrody, a każdy widz otrzymał na pamiątkę balon.