12.11.2015 - Akcja Bezpieczne Pierwszaki

12.11.2015Pierwszaki - zdrowo i bezpiecznie do szkoły” to organizowana już od trzynastu lat akcja Echa Dnia.
W dniu 12 listopada 2015 r. w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku Kamiennej w zabawnym i edukacyjnym przedstawieniu udział wzięła kolejna grupa pierwszaków, w tym klasy pierwsze z naszej szkoły. Na dzieci czekał troszkę nieporadny, ale kochany Jeż Edek, który miał wielkie zmartwienie, ponieważ nie potrafił bezpiecznie poruszać się po lesie. Dzieci ochoczo odpowiadając na pytania wzywanych na pomoc jeżowi Edkowi policjantów, strażaków i ratowników medycznych, udowadniały, że znają zasady bezpieczeństwa i wiedzą jak reagować w razie pożaru czy ukąszeniaprzez osę. Na zakończenie spotkania wszystkim pierwszakom zrobiono zdjęcia, które ukażą się 3 grudnia w gazecie Echo Dnia. Odbędzie się także głosowanie na najsympatyczniejszą klasę pierwszą. Klasa, która zwycięży w nagrodę pojedzie na wycieczkę do Bałtowa. Bardzo liczymy na pomoc w zdobywaniu głosów na naszych pierwszaków.

Czytaj i oglądaj więcej TUTAJ i TUTAJ