Strona Szkoły Podstawowej nr 8 w Skarżysku-Kamiennej - 04.11.2015 - Konkurs- „Bezpieczeństwo na piątkę”

04.11.2015 - Konkurs- „Bezpieczeństwo na piątkę”

04.11.20154 listopada odbył się w Bliżynie konkurs „Bezpieczeństwo na piątkę” zorganizowany przez Komendę Powiatową Policji w Skarżysku- Kam. Organizacją i przeprowadzeniem konkursu na terenie szkoły zajęła się P. Kamila Tusznio. Uczniowie z klas 5 naszej szkoły brali udział we wstępnych eliminacjach. Rozwiązywali test o bezpieczeństwie w ruchu drogowym przygotowany przez pedagoga szkolnego, a następnie drużyna, która najlepiej napisała test uczestniczyła w etapie powiatowym.  Uczniowie zaprezentowali prace plastyczną na temat bezpieczeństwa oraz wspólnie rozwiązywali test składający się z 25 pytań. 3-osoba drużyna z naszej szkoły w składzie: Maciej Makaruk, Jacek Kozieł oraz Tomasz Rachwał na 10 startujących szkół, zdobyli 4 miejsce otrzymując nagrody Serdeczne gratulujemy.