27.10.2015 - Bal Wszystkich Świętych

27.10.201527 października miał miejsce w naszej Szkole „Bal Wszystkich Świętych”, który odbył się pod opieką Nauczycieli oraz Rodziców. Gościliśmy na nim również Dzieci i Opiekunów ze Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego nr 2 w Skarżysku-Kamiennej. Dzieci bardzo starannie przygotowały się do zabawy. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu rodziców i wychowawców klas, sala balowa wypełniła się obecnością wielu świętych, wśród których było mnóstwo chórów anielskich. Za najpiękniejsze stroje świętych przyznano nagrody rzeczowe, które zostały ufundowane przez o. Rafała Kołodziejskiego proboszcza Parafii Niepokalanego Poczęcia NMP w Skarżysku - Kam. Muzyczną oprawą zajął się DJGregor – Grzegorz Staniec, a uroczysty wystrój sali balowej zawdzięczamy dekoracji przygotowanej i wykonanej przez P. Martę Nowek, o. Piotra Kłysa oraz uczniów klas szóstych. Wszyscy świetnie się bawili, żywiołowo włączali się do zabawy oraz wspólnego śpiewania znanych i lubianych utworów muzycznych. Niewątpliwie Bal Wszystkich Świętych był okazją poznania sylwetek wielu świętych, stworzył szansę wspólnej zabawy całej społeczności szkolnej, był też miłym akcentem podkreślającym radosny charakter uroczystości „Wszystkich Świętych”. Po zabawie wszyscy udali się do sal, gdzie Rodzice przygotowali dla nich słodki poczęstunek. Serdecznie dziękujemy za udział w zabawie i za wszelką pomoc tym wszystkim, dzięki którym bal ten mógł się odbyć.