26.10.2015 - Nagrody w Konkursie Agencji Rynku Rolnego - Owocowo-warzywna rewia mody

26.10.201526 października w Centrum Kongresowym Targów Kielce, odbyła się uroczysta gala podczas której ogłoszono wyniki tegorocznej edycji konkursu pod hasłem „Owocowo-warzywna rewia mody”. Celem konkursu było przede wszystkim: propagowanie zasad zdrowego żywienia, kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród dzieci, promowanie oraz informowanie o produktach rolnych i żywnościowych, metodach ich produkcji, a także systemach jakości produktów rolnych i żywnościowych. Spośród 662 nadesłanych prac, wyróżniono czterdzieści, po dziesięć w każdej kategorii. Wśród laureatów znaleźli się, jako jedyni z powiatu, reprezentanci naszej szkoły: Kuba Berus z kl. IV i Maside Dursun z kl. IIIa. W kategorii- technika przestrzenna- Jakub Berus- opiekun- P. Katarzyna Chwiećko, zdobył III nagrodę (odtwarzacz MP4 Sony). W kategorii- technika płaska- Maside Dursum- opiekun- P. Anna Ciszewska otrzymała za swoją piękną pracę wyróżnienie. Uczniowie odebrali nagrody i pamiątkowe dyplomy z rąk dyrektora oddziału terenowego ARR pana Roberta Szwagierczaka. Podczas gali można było również wspaniale spędzić czas z rówieśnikami. Były wspólne tańce, konkursy, quizy i przedstawienie kukiełkowe. Organizatorzy zadbali o dobrą zabawę, ale przede wszystkim poszerzyli nasze wiadomości na temat zdrowego stylu życia i szeroko pojętego bezpieczeństwa w szkole, w domu i w ruchu ulicznym. Organizatorem konkursu była Agencja Rynku Rolnego. Uczniowie, jeszcze w ubiegłym roku szkolnym, przygotowywali prace wybraną przez siebie techniką: rysunkową, malarską, przestrzenną lub płaską. Naszym laureatom serdecznie gratulujemy !!!

Czytaj więcej TUTAJ