Dziennik Elektroniczny

13.10.2015 - Dzień Edukacji Narodowej

13.10.2015Z okazji Dnia Edukacji Narodowej 13 października w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia przygotowana przez p. A. Ciszewską, J. Chojnacką, B. Mazurek i M. Rybak wraz z uczniami klas II a, III a i VI a. Dzieci z klas młodszych wystąpiły w montażu słowno - muzycznym, a uczniowie klasy szóstej przedstawili humorystyczne scenki z życia szkoły. Przedstawienie dopełniły piosenki dedykowane wszystkim pracownikom szkoły. Uczennica klasy VI b Wiktoria Radek uświetniła uroczystość grą na flecie. Na zakończenie uczniowie podziękowali nauczycielom za ich trud wkładany w edukację każdego ucznia i życzyli dalszych sukcesów.

Każdego roku pracownicy szkoły są nagradzani i odznaczani. W tym jest podobnie- P. Jolanta Chojnacka otrzymała Nagrodę Prezydenta Miasta Skarżyska-Kamiennej, która zostanie wręczona na uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej w dn. 14.10.2015 w Miejskim Centrum Kultury.