10.10.2015 – Pokaz i warsztaty filatelistyczne w Kielcach

10.10.201510 października trzech uczniów naszej szkoły razem z p. Sylwią Kisiel, na zaproszenie Komisji Młodzieżowej Polskiego Związku Filatelistów i pana Włodzimierza Seligi, odwiedziło Zarząd Okręgu Świętokrzyskiego PZF w Kielcach i brało udział w warsztatach zajęciowych z zakresu budowy eksponatów filatelistycznych. Warsztaty prowadzili specjaliści Polskiego Związku Filatelistów, pan Jerzy Musiał z Koszalina oraz pani Nadzieja Sulima z Białegostoku. Ponadto uczestniczyliśmy w pokazie zbiorów – eksponatów filatelistycznych wykonanych przez członków Kół Młodzieżowych z Okręgu Świętokrzyskiego. Pokaz zapoznał nas z efektami pasji naszych rówieśników, a warsztaty oprócz praktyki w budowaniu eksponatów były lekcją w jaki sposób można ciekawie spędzać czas wolny realizując pasje i zainteresowania, a przy tym świetnie się bawiąc.
Przypominamy, że p. Sylwia Kisiel jest opiekunką Młodzieżowego Koła Filatelistycznego działającego przy naszej szkole. W tym roku szkolnym spotkania Koła odbywają się w ostatnią środę każdego miesiąca, sala 20. Jeśli jest ktoś zainteresowany uczestnictwem – zapraszamy. Środa, godzina 13.35. NIE SIEDŹ W DOMU, STWÓRZ COŚ Z NAMI !!!