01.10.2015 - Kwesta PCK

01.10.2015 ck9 października opiekun Szkolnego Koła PCK pani Jolanta Chojnacka uczestniczyła w corocznym spotkaniu opiekunów szkolnych kół PCK, na którym podsumowano pracę za ubiegły rok szkolny. W naszej szkole koło PCK działa od kilkunastu lat z dobrymi wynikami, otrzymujemy podziękowania od Zarządu Rejonowego w Skarżysku za udział w akcjach charytatywnych. Jedną z takich akcji jest kwestowanie na rzecz dzieci i osób ubogich dwa razy w roku w październiku i w maju. 2 października uczniowie naszej szkoły- dziewczęta z klasy 6a i 6b wzięły udział w takiej kweście, kwestując w dzielnicy Kamienna uzbierały 415 złotych. Wszystkim darczyńcom w imieniu szkoły dziękujemy i mamy nadzieję, że jeszcze nie raz członkowie Szkolnego Koła PCK mogą liczyć na życzliwość mieszkańców.