25.09.2015 - Akcja edukacyjna - V Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

25.09.2015 logo pl25 września w naszej szkole obchodziliśmy V Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia, którego główne motto brzmi: „Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę znają”. Dzień ten ma na celu zachęcenie wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia. Całą akcję w szkole przygotowali i przeprowadzili nauczyciele matematyki: P. Sylwia Kisiel i P. Barbara Rejczak. We wszystkich klasach 4, 5, 6 przeprowadzone zostały egzaminy ze znajomości tabliczki mnożenia. Każdy, kto odpowiedział poprawnie na 5 pytań z jednego losu, otrzymał nagrodę – legitymację MT EXPERT, która była miłą pamiątką, a także motywacją dla dzieci do dalszej nauki. Grupa uczniów wraz z opiekunem egzaminowała również mieszkańców naszej dzielnicy, którzy wykazali się świetną znajomością tabliczki mnożenia.  Na koniec zostało wykonane pamiątkowe zdjęcie ukazujące wszystkich uczestników akcji. Otrzymaliśmy również certyfikat od organizatorów akcji. Wszyscy świetnie się bawiliśmy.