Strona Szkoły Podstawowej nr 8 w Skarżysku-Kamiennej - 01.09.2015 - Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2015/2016

01.09.2015 - Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2015/2016

01.09.20151 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Po wakacjach jesteśmy pełni zapału i chęci do nauki. Chwila ciszy upamiętniliśmy pamięć poległych, a następnie wraz z wychowawcami udaliśmy się do swoich sal. Szczególnym wydarzeniem, było rozpoczęcie roku dla naszych pierwszaków. Trzy klasy pierwsze, wraz z rodzicami i wychowawcami po ogólnym spotkaniu z dyrekcja i nauczycielami, udało się do swoich sal. Dzieci po raz pierwszy usiadły w szkolnych ławkach. Z pewnością było to dla nich duże wydarzenie.
Drogie pierwszaki- witamy Was w szkole i życzymy samych sukcesów w nauce. Jeśli będziecie chcieli się czegoś dowiedzieć, albo o coś zapytać, zawsze możecie zwrócić się do wychowawcy lub do swoich starszych kolegów. Dzisiejsze życzenia będą musieli przeczytać Wam Wasi Rodzice, ale już niedługo poznacie literki i sami będziecie mogli przeczytać o wszystkim, co się dzieje w szkole. Powodzenia w nauce :)