Strona Szkoły Podstawowej nr 8 w Skarżysku-Kamiennej - 24.06.2015 - Absolwent na 6

24.06.2015 - Absolwent na 6

24.06.2015 absolwent24 czerwca odbyło się w Miejskim Centrum Kultury uroczyste przyznanie tytułu „Absolwent na 6” dla szczególnie wyróżniających się uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z terenu Skarżyska-Kamiennej. Wśród wyróżnionych absolwentów szkół podstawowych z terenu całego miasta, znalazły się również 2 uczennice naszej szkoły- Iga Pająk z kl. 6a i Wiktoria Bassa z kl. 6b. Tytuł „Absolwenta na 6”, otrzymały z rąk Prezydenta Miasta Skarżyska- Kamiennej.
Absolwent na Szóstkę to nagroda dla najzdolniejszych uczniów ostatnich klas szkół podstawowych i gimnazjów. Było nam również niezwykle miło, że wśród absolwentów na 6 z gimnazjów znalazło się aż 3 absolwentów naszej szkoły Rafał Wojtan, Natalia Święcicka, Żaneta Okła z Gimn. 2

Czytaj więcej na skarżysko24 oraz na tsk24 oraz skarzyskoinfo