Strona Szkoły Podstawowej nr 8 w Skarżysku-Kamiennej - 18.06.2015 - Spotkanie z pisarką

18.06.2015 - Spotkanie z pisarką

18.06.201518 czerwca w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej odbyło się spotkanie z autorką książek dla dzieci i młodzieży, p. Agnieszką Tyszką. Wzięli w nim udział uczniowie kl 5b oraz niektórzy przedstawiciele klas 4a i 6a. Po krótkim przedstawieniu własnej twórczości, pisarka odpowiadała na pytania publiczności, a następnie przeprowadziła zabawę dla dzieci, polegającą na odgadywaniu znaczeń związków frazeologicznych, w której nasi uczniowie aktywnie uczestniczyli. J. Karbownik popisał się recytacją wiersza i otrzymał wielkie brawa. Spotkanie bardzo się wszystkim podobało. Dzieci otrzymały kolorowe zakładki  oraz autografy pisarki. Niektóre nabyły książki. Czekamy na następne spotkanie z ciekawą osobą.