17.06.2015 - Nasze pierwszaki na Dniu Europejskim 2015

17.06.201517 czerwca klasa I b z wychowawcą Anną Sieniawską uczestniczyła w imprezie sportowo- rekreacyjnej Euro Erblo 2015 – Dzień Europejski, która odbyła się w I LO im. J. Słowackiego. W barwnym korowodzie młodzież poszczególnych klas prezentowała różne kraje europejskie, ich barwy narodowe, stroje ludowe, flagi. Nasi pierwszoklasiści wyposażeni w balony, trąbki, kapelusze, kolorowe emblematy maszerowali godnie prezentując kolejne kraje Rosję, Czechy i Szwecję. Świetna atmosfera wpłynęła na doskonały humor. Następnie dzieci obejrzały rozgrywki sportowe w halowej piłce nożnej między reprezentantami poszczególnych krajów. Na zakończenie uczniowie otrzymali słodkie upominki. Pełni wrażeń po doskonalej zabawie wróciliśmy do szkoły. Organizatorom dziękujemy za zaproszenie.