27.05.2015 - Dzień Dziecka w MCK

27.05.2015 dd27 maja, dzieci ze świetlicy środowiskowej przy Szkole Podstawowej nr 8 w Skarżysku – Kamiennej pod opieką P. Mileny Banaczkowskiej, uczestniczyli w pieszej wycieczce do Miejskiego Centrum Kultury. Dzieci obejrzały bajkę w kinie pt. "Ups! Arka odpłynęła!". Po seansie Nasi podopieczni otrzymali czekolady, natomiast tuż przed seansem pan prezydent miasta Skarżyska złożył dzieciom życzenia z okazji zbliżającego się Ich święta. Podziękował również wszystkim pracownikom za pomoc w prowadzeniu świetlicy. Po zakończeniu seansu Nasi podopieczni bardzo szczęśliwi i zadowoleni wrócili do szkoły zachowując zasady prawidłowego poruszania się po drodze publicznej. Na miejscu czekali już rodzice i opiekunowie Naszych wychowanków.

Czytaj więcej TUTAJ i TUTAJ