Strona Szkoły Podstawowej nr 8 w Skarżysku-Kamiennej - 31.05.2015 - I miejsce w konkursie „Nie pal przy mnie proszę”

31.05.2015 - I miejsce w konkursie „Nie pal przy mnie proszę”

31.05.2015 nie pale31 maja obchodzony jest Światowy Dzień Bez Tytoniu. Nasza szkoła zawsze bardzo aktywnie włącza się do różnego rodzaju akcji mających na celu poszerzanie zasad profilaktyki wśród uczniów. Stąd też wzięła również udział w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Skarżysku- Kamiennej. 31 maja odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu plastycznego „Nie pal przy mnie proszę”. Wśród uczniów szkół podstawowych I nagrodę zdobyła Marika Świtek z kl. 2a. Marika otrzymała nagrodę ufundowaną przez Starostwo Powiatowe i sponsorów konkursu.
Serdecznie gratulujemy.

Czytaj więcej TUTAJ