Strona Szkoły Podstawowej nr 8 w Skarżysku-Kamiennej - 29.05.2015 - Dzień Matki w klasach drugich

29.05.2015 - Dzień Matki w klasach drugich

29.05.2015 b29 maja br. w klasach drugich odbyły się spotkania z mamami uczniów z okazji ich święta. Dzieciaki odśpiewały "Sto lat", wręczyły mamom drobne upominki, a następnie przedstawiły krótki program artystyczny, popisując się śpiewem i recytacją wierszyków. Na kolejną część spotkania złożyły się konkursy. Mamy musiały m.in. wykazać się szybkością obierania jabłek, rozpoznawaniem smakołyków po smaku. Wspólnie z dziećmi układały na czas puzzle i pompowały balony. Ostatnie zadanie nie należało do łatwych - mamy rozpoznawały siebie na portretach wykonanych przez swoje dzieci. Było wesoło, wszystkim dopisywał humor, a wspólne spotkanie umilił słodki poczęstunek.