08.05.2015 - Dni Otwarte MCK

08.05.2015W ramach Dni Otwartych, 8 maja klasy trzecie wybrały się do Miejskiego Centrum Kultury w celu  bliższego poznania kadry, obiektu i oferty tej największej w naszym mieście instytucji kultury. Najpierw obejrzeliśmy salę, na której odbywają się  ważne spotkania i sesje Rady Miasta. Następnie zwiedziliśmy galerię skarżyskich artystów, a później z instruktorką teatru bawiliśmy się na dużej scenie. Wzięliśmy również udział w zajęciach plastycznych i tanecznych. Zobaczyliśmy również te miejsca, które na co dzień są niedostępne. Poznaliśmy tajniki wyświetlania filmów metodą cyfrową i analogową. Na zakończenie zajrzeliśmy do biblioteki i sali, gdzie odbywają się warsztaty malarskie i rzeźbiarskie. Wycieczka była bardzo udana. Na pewno niektórzy z nas znajdą coś dla siebie z tak bogatej oferty zajęć proponowanej przez MCK.