07.05.2015 - Festiwal Dziecięcej Piosenki Aktorskiej

DSCF8319Dzisiaj w Miejskim Centrum Kultury odbył się I Festiwal Piosenki Dziecięcej i Aktorskiej. Impreza odbyła się pod Patronatem Marszałka Województwa Świętokrzyskiego Adama Jarubasa oraz Prezydenta Miasta Skarżyska-Kamiennej Konrada Kröniga. Do walki o Grand Prix stanęli przedstawiciele dziewięciu placówek oświatowych z terenu miasta. Wśród nich znalazły się Gimnazjum Nr 2, Szkoła Podstawowa Nr 13, Gimnazjum Nr 3, Szkoła Podstawowa Nr 9, Szkoła Podstawowa Nr 4, Gimnazjum Nr 4, Zespół Placówek Oświatowych Nr 3 oraz nasza szkoła. Mimo dużej rywalizacji i wysokiego poziomu Grand Prix zdobyła uczennica klasy III a Oliwia Dudek (pod czujnym okiem P. Katarzyny Chwiećko), pokonując wszystkich rywali,. Zaprezentowała ona piosenkę pt. „ Drzwi do kariery”. Za swój występ dostała od publiczności duże brawa a od organizatorów (Stowarzyszenie „Cicha Sława” oraz Miejskie Centrum Kultury) wspaniałe nagrody m.in. tablet. Serdecznie gratulujemy.
Czytaj więcej na skarzysko.info oraz na skarzysko24.pl