Strona Szkoły Podstawowej nr 8 w Skarżysku-Kamiennej - 15.04.2015 - Wiosna z H.Ch. Andersenem w Bibliotece

15.04.2015 - Wiosna z H.Ch. Andersenem w Bibliotece

16.04.2015 wiosna15 i 16 kwietnia uczniowie klas III a i III b brali udział w zajęciach zorganizowanych w Miejskiej Bibliotece Publicznej. Zajęcia poświęcone były życiu i twórczości Hansa Christiana Andersena. Podczas spotkania dzieci wysłuchały przepięknej historii, która opowiadała o okresie dzieciństwa wybitnego duńskiego pisarza. Uczniowie poznali różne ciekawostki dotyczące życia Andersena. Bardzo chętnie uczestniczyli w przygotowanych zabawach edukacyjnych, podczas których mogli popisać się własną wiedzą na temat wybranych baśni Andersena. Dzieci rozwiązywały zagadki, układały  z rozsypanek literowych tytuły baśni oraz brały udział w wielu zabawach.