16.04.2015 - Wiosna w wykonaniu Naszych Pierwszaków

16.04.201516 kwietnia nasze pierwszaki pod kierunkiem wychowawców P. Magdaleny Rybak i P. Anny Sieniawskiej, przedstawiły program artystyczny pod hasłem „Wiosno, gdzie jesteś?” Dzieci przebrane za kwiaty, ptaszki, motyle, pszczółki, biedronki, jeżyki w wierszach i piosenkach szukały kapryśnej wiosny. Zaprezentowana inscenizacja wprowadziła radosny, wiosenny nastrój. Występ pierwszaków obejrzeli uczniowie klas drugich i trzecich oraz licznie zgromadzeni rodzice, którzy nagrodzili małych aktorów gromkimi brawami.
W dalszej części spotkania zostały wręczone nagrody za udział w konkursach o tematyce wiosennej.

1. Konkurs plastyczny dla kl. I
I miejsce: Bartłomiej Makocki, Karolina Staniszewska, Anna Stopa
II miejsce: Jakub Gąciara, Oskar Ubysz, Jakub Jabłonka
III miejsce: Kacper Szymborski, Jakub Wałachnia, Julia Młodawska, Przemysław Sasal, Tatiana Sieczka

2. Konkurs na samodzielnie napisany wiersz o wiośnie dla kl. II
I miejsce: Karina Szwed
II miejsce: Martyna Adamczyk, Anna Dulęba
III miejsce: Mateusz Warych, Wiktor Warych, Maside Dursun

3. Konkurs na najciekawsze opowiadanie o wiośnie dla kl. III
I miejsce: Jakub Półtorak, Oliwia Dudek
II miejsce: Tatiana Stando, Nikola Sieczka
III miejsce: Natalia Skowronek, Aleksandra Polewana

Laureaci otrzymali nagrody ufundowane przez P. Dyrektor Grażynę Jurowską. Nagrody wręczono także pozostałym uczniom, którzy wzięli udział w konkursach. Wszystkim serdecznie gratulujemy.