Strona Szkoły Podstawowej nr 8 w Skarżysku-Kamiennej - 30.03.2015 - Iga Pająk- Laureatka Konkursu Języka Angielskiego

30.03.2015 - Iga Pająk- Laureatka Konkursu Języka Angielskiego

30.03.2015130 marca w Sali Kongresowej Targów Kielce odbyło się podsumowanie konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych. Iga Pająk z kl. 6a została Laureatką Konkursu Języka Anielskiego i otrzymała 30 marca z rąk Świętokrzyskiego Wicekuratora Oświaty P. Grzegorza Bienia medal, dyplom oraz gratulacje za wybitne osiągnięcia w tym konkursie. Podziękowanie otrzymała również P. Patrycja Dyl- nauczyciel języka angielskiego, która przygotowywała Igę do konkursu.
Iga dzięki tytułowi Laureata jest zwolniona z części językowej sprawdzianu kl. 6, który odbędzie się 01 kwietnia, otrzymując jednocześnie maksymalną ilość punktów z tej części sprawdzianu.
Serdecznie gratulujemy

Oglądaj więcej TUTAJ