21.03.2015 - Rajd wiosenny

21.03.2015Po raz kolejny nasza szkoła uczestniczyła w rajdzie organizowanym przez Odział Miejski PTTK w Skarżysku- Kamiennej. Pierwszy dzień wiosny powitał nas piękną pogodą i na trasę wyruszyliśmy w dobrych humorach, droga wiodła przez Rejów do Mostek. W zalewie w Mostkach utopiliśmy symbol odchodzącej zimy- Marzannę. Rajd został zakończony wspólnym ogniskiem. W nagrodę za liczny udział uczniów i rodziców (35 osób) otrzymaliśmy dyplomy i puchar. Była to kolejna część realizowanego przez szkołę programu w ramach projektu unijnego „Szkoła współpracy”- współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet III – Wysoka jakość systemu oświaty.