06.03.2015 - Dzień Kobiet

06.03.20156 marca odbył się w naszej szkole uroczysty apel z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet, na którym przedstawiono wesoły program poświęcony płci pięknej. Uroczystość przygotowała klasa IVa, do której dołączyły uczennice klasy Vb i uczeń klasy Via, pod czujnym okiem wychowawcy P. Witolda Kolano oraz przy dużym wsparciu Rodziców. - Uczniowie zaprezentowali przygotowane na ten uroczysty dzień okolicznościowe wiersze, piosenki, pokazy taneczne i karate. Wszyscy obecni na sali gimnastycznej, kadra pedagogiczna i licznie przybyli rodzice uczniów naszej szkoły mieli okazję do świetnej zabawy, która na długo pozostanie w ich pamięci. Na zakończenie wszystkie kobiety otrzymały słodkie upominki.
Z okazji Dnia Kobiet życzymy wszystkim Kobietom samych radosnych i słonecznych dni.