05.03.2015 - Wiktoria Bassa w II etapie Powiatowego Konkursu Przyrodniczego "Wiedzy o lesie".

05.03.20155 marca w Zespole Szkół Publicznych nr 1, odbyły się eliminacje pisemne XIII Powiatowego Konkursu Przyrodniczego "Wiedzy o lesie". W konkursie uczestniczyło 43 uczniów z całego powiatu, z naszej szkoły  do testu przystąpili: Wiktoria Bassa kl.6b, Wiktoria Dudek kl.6a, Damian Karpeta kl.6b przygotowani przez P. Jolantę Chojnacką. Miło nam poinformować, że uczennica Wiktoria Bassa zakwalifikowała się do II etapu tego konkursu i za tydzień przystąpi do praktycznego sprawdzenia swojej wiedzy, a nagrody w konkursie są bardzo atrakcyjne: laptop, tablety, aparaty fotograficzne i albumy przyrodnicze. Życzymy Wiktorii zdobycia jak najlepszego miejsca.