27.02.2015 - Zimowisko SP 8 - Dzień 10

27.02.2015Dwa tygodnie ferii zimowych szybko minęło. Pełni wrażeń i świetnego samopoczucia rozpoczęliśmy ostatni dzień zimowiska. Po śniadaniu pojechaliśmy na lodowisko. Ślizgi, wyścigi, piruety zdominowały nasz pobyt na tafli lodowej. Po obiedzie odbył się uroczysty apel, na którym podsumowano nasz dwutygodniowy pobyt na zimowisku. Był on również okazją do wręczenia paczek ze słodyczami. a na koniec czekała nas kulinarna uczta, na której wszyscy zajadaliśmy się wspaniałą pizzą. Ten wspaniały pełen atrakcji wypoczynek, był możliwy dzięki organizatorom,
a przede wszystkim zaangażowaniu nauczycieli, Dyrekcji, Rady Rodziców i ofiarności sponsorów.
To dzięki Państwu, nasze dzieci miały codziennie zapewnione śniadania i dwudaniowy obiad, mogły uczestniczyć w zajęciach na lodowisku, basenie, w Kombinacie Formy, na ognisku w Nadleśnictwie zakończonym ogniskiem z pieczeniem kiełbasek, spektaklu w Miejskim Centrum Kultury.
Na zakończenie zimowiska mogliśmy przygotować dla wszystkich wspaniałą, kulinarną ucztę oraz paczki ze słodyczami. Braliśmy udział w grach i zabawach na sali gimnastycznej, konkursach plastycznych oraz zajęciach komputerowych. W ramach profilaktyki mogliśmy przeprowadzić konkursy plastyczne z nagrodami, zajęcia komputerowe z programu „Bezpieczny Internet”, spotkania z przedstawicielami Komendy Powiatowej Policji i SANEPIDU. Przygotowaliśmy również gazetki i wystawy, które mogliśmy podziwiać przez cały okres ferii.
„Trzeba życzliwości i dobroci, aby pomagać,
Trzeba wielkości ducha, aby pomagać bezinteresownie,
Trzeba odwagi, aby nie zważając na przeszkody,
Wytrwale i do końca wyciągać przyjazną dłoń”
Tę sekwencję dedykujemy naszym sponsorom, bez których nie moglibyśmy spełniać naszych marzeń:
Dyrekcja, Organizatorzy zimowiska oraz Rada Rodziców składają serdeczne podziękowania za pomoc finansową i rzeczową dla naszych dzieci. Szczególne podziękowania kierujemy do: właścicieli piekarni „Dom Chleba”, kierownictwa Kaufland Markety Sp.z.o.o, Hurtowni Almark, Banku Spółdzielczego, Pana Łukasza Wilczyńskiego, Pana Jana Lecha, Rady Rodziców, MOPS, Nadleśnictwo Skarżysko- Kamienna, Wydziału Edukacji i Zdrowia Urzędu Miasta Skarżyska- Kamiennej,. Dzięki Państwa pomocy po raz kolejny możliwe było zorganizowanie zimowego wypoczynku w naszej szkole. Wyrażając swą wdzięczność serdecznie dziękujemy za życzliwość, zrozumienie i ofiarność.

Wszystkim Państwu serdecznie dziękujemy.