Strona Szkoły Podstawowej nr 8 w Skarżysku-Kamiennej - 25.02.2015 - Zimowisko SP 8 - Dzień 8

25.02.2015 - Zimowisko SP 8 - Dzień 8

25.02.2015Nasze dzisiejsze spotkanie rozpoczęliśmy poranną pogadanką na temat przestrzegania regulaminów i wspólnym śniadaniem. Po posiłku udaliśmy się do kina "Centrum" na film pt. "Miś Paddington". Film bardzo nam się podobał, z zapartym tchem śledziliśmy przygody sympatycznego misia. Po obiedzie, czyli m.in. pierogowej uczcie, w ramach profilaktyki, spotkaliśmy się z przedstawicielem Sanepidu Panią Małgorzatą Ledwójcik, która przedstawiła prezentację i przekazała informacje na temat zdrowego trybu życia i odżywiania. Dowiedzieliśmy się jak bardzo szkodliwy jest dym papierosowy, jak ubierać się zimą, co zrobić, aby nie dać się grypie. Na koniec otrzymaliśmy od jednego ze sponsorów zimowiska, smaczne, pełne witamin mandarynki.