20.02.2015 - Zimowisko SP 8 - Dzień 5

20.02.2015Już jesteśmy na półmetku ferii. Przywitaliśmy go na lodowisku. Nasze umiejętności łyżwiarskie wykorzystaliśmy w piruetach, pląsach i jeździe parami. Nawet pierwszoklasiści dołączyli do wspólnej zabawy. Piękna słoneczna pogoda zachęciła nas do długiego powrotnego spaceru. Po obiedzie przyjęliśmy do naszej zimowiskowej społeczności, uczestników, którzy pierwszy raz spędzają z nami ferie. Wykazali się oni sprawnością, zwinnością pokonując specjalnie przygotowane dla nich tory przeszkód. Za  zdobycie kolejnych sprawności pozbywali się oślego ucha. Wypicie tajemniczej mikstury i złożenie przysięgi uprawniało ich do stania się prawdziwymi tropicielami zimowych tajemnic. Dzisiejszy dzień zakończyliśmy wspólnymi zdjęciami. Zostały również wręczone nagrody za pięknie wykonane prace plastyczne.