Strona Szkoły Podstawowej nr 8 w Skarżysku-Kamiennej - 19.02.2015 - Zimowisko SP 8 - Dzień 4

19.02.2015 - Zimowisko SP 8 - Dzień 4

19.02.2015Nowy dzień, nowe niespodzianki. Tuż po śniadaniu odbyły się rozgrywki w "zbijaka". Dwie drużyny rywalizowały ze sobą o największą liczbę punktów. Po meczu udaliśmy się do Nadleśnictwa w Skarżysku-Kamiennej. Funkcję gospodarza pełniła pani Milena Kępas. Pokrótkim powitaniu oprowadziła nas po nowej ścieżce edukacyjnej. Poprzez udział w różnych zabawach zdobyliśmy wiedzę na temat zwierząt i roślin żyjących w naszym środowisku. Między wiatami czekało już na nas rozpalone ognisko, przy którym piekliśmy kiełbaski i chlebek. Pani Milena częstowała nas gorącą herbatką. Pełni wrażeń wróciliśmy do szkoły na gorący obiad. Po południu najstarsza grupa bawiła się w sali gimnastycznej, a najmłodsi wykonywali prace plastyczne na temat "Bezpieczne ferie".