12.02.2015 - Karnawał kl. 1-3

12.02.2015 212.02.2015r. odbył się w naszej szkole bal karnawałowy, który rozpoczął się barwnym korowodem. Uczniowie klas młodszych prezentowały piękne stroje, dzięki którym przenieśliśmy się w bajkowy świat. Były wśród nich królewny, wróżki, piraci, kowboje, rycerze oraz inne baśniowe postacie. Wszyscy bawili się w rytmie skocznej, tanecznej muzyki. Prowadzący zabawę DJ nie tylko prezentował znane i lubiane przeboje, ale także poprowadził konkursy, w których dzieci chętnie brały udział. W przerwie pląsów uczniowie udali się na słodki poczęstunek. Zgodnie z tradycją tłustego czwartku wszyscy z apetytem zajadali smaczne pączki. W tak miłym nastroju uczniowie klas I-III pożegnali dobiegający końca karnawał.