Strona Szkoły Podstawowej nr 8 w Skarżysku-Kamiennej - 16.12.2014 - Koncert wigilijny

16.12.2014 - Koncert wigilijny

16.12.2014 116 grudnia w naszej szkole z Bożonarodzeniowym przesłaniem wystąpili uczniowie klas III-VI prezentując Jasełka. Jak co roku uroczystość odbyła się z udziałem zaproszonych gości. Swoją obecnością zaszczycili nas: P. Wanda Mamla-dyrektor Przedszkola Nr 1 w Skarżysku- Kamiennej, bryg. mgr inż. Marcin Machowski z-ca komendanta Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Skarżysku- Kamiennej, grupa przedszkolaków wraz z wychowawcami oraz rodzice.
Jasełka, przygotowane przez P. Katarzynę Chwiećko, P. Halinę Wdowik, P. Jolantę Chojnacką, o. Piotra Kłysa, w wykonaniu dzieci wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój, a uczniowie swym pięknym występem podbili serca publiczności. Uroku inscenizacji dodała piękna scenografia i kolędy, przy pięknym akompaniamencie Igi Pająk (6a) oraz Wiktorii Dudek (5a), które napełniły wszystkich świąteczną radością i sprawiły, że poczuliśmy magię zbliżających się świąt. 16.12.2014 2Niejednej osobie zakręciła się łezka w oku ... Kiedy artystyczna część dobiegła końca, wszyscy występujący na scenie otrzymali gromkie brawa, które były wyrazem uznania publiczności za piękne przedstawienie. Występ był niesamowitym przeżyciem zarówno dla aktorów jak i dla rodziców, którzy przyszli obejrzeć swoje pociechy. Na zakończenie występu wszyscy goście oraz rodzice otrzymali świąteczne prezenty w postaci samodzielnie wykonanych pierników. Po występie głos zabrała pani dyrektor Grażyna Jurowska, która złożyła wszystkim świąteczne życzenia. Na zakończenie zaproszeni goście wraz z całą społecznością szkolną i przedszkolakami zaśpiewali kolędę „Przybieżeli do Betlejem”.

Czytaj więcej na
skarzysko24.pl