15.12.2014 - I miejsce w konkursie „Leonardo da Vinci słowami dzieci i młodzieży”

15.12.2014Jakub Staniszewski z klasy 5a zdobył 1 miejsce w konkursie „Leonardo da Vinci słowami dzieci i młodzieży”, zorganizowanymprzez Centrum Nauki Leonardo da Vinci znajdujące się w Regionalnym Centrum Naukowo- Technologicznym w Chęcinach.  Do Finału zakwalifikowało się 5 uczniów kl. 4-6 z całego województwa. Kuba, w pięknym stroju nawiązującym do czasów Leonarda, zaprezentował napisany przez siebie wiersz, który zyskał najwyższe uznanie jury. Oprócz licznych nagród dla Kuby, nagrodą dodatkową jest bezpłatny udział w warsztatach dla całej klasy organizowanych przez Regionalne Centrum Naukowo- Technologiczne w Chęcinach.

Gratulujemy !!!!