Dziennik Elektroniczny

03.12.2014 - Program profilaktyczny Bezpieczny Przejazd

03.12.2014 kolejW środę 3 grudnia uczniowie klas drugich spotkali się z przedstawicielami Polskich Linii Kolejowych S.A. Realizując program profilaktyczny Bezpieczny Przejazd -,, Zatrzymaj się i żyj’’ pracownicy kolei zapoznali dzieci z bezpiecznymi zasadami przekraczania przejazdów kolejowo-drogowych. Uczniowie nauczyli się bezpiecznego zachowania przy torach i przejazdach, a także poznali znaczenie znaków ustawionych przy przejazdach kolejowo-drogowych. Obejrzeli filmy propagujące właściwe zachowanie przy torach kolejowych. Na koniec spotkania dzieci otrzymały zeszyty edukacyjne i maskotki słoni symbole akcji. Jest to już kolejna akcja pod hasłem Bezpieczny Przejazd. W zeszłym roku uzyskaliśmy Certyfikat bezpieczeństwa w związku z udziałem w programie Bezpieczny Przejazd zakończonym happeningiem.