06.11.2014 - I miejsce w konkursie „Bezpieczni na drogach”

06.11.2014 aAleksander Małek z kl. 2a, zajął I miejsce w Konkursie plastycznym „Bezpieczni na drogach”, którego koordynatorem na terenie szkoły była P. Kamila Tusznio. Konkurs miał zasięg wojewódzki, a zorganizowany został przez Stowarzyszenie Bezpieczny Powiat Starachowice Harcerska Grupa Ratownicza Starachowice w ramach projektu „STARACHOWICE- OSTROWIEC ŚW. -SKARŻYSKO KAMIENNA  CZYLI SOS DLA RUCHU DROGOWEGO” finansowanego ze środków rządowego programu „Razem Bezpieczniej”. Konkurs przeznaczony był dla uczniów ze szkół podstawowych, którzy wykonali prace plastyczne dowolną techniką na temat udzielania pierwszej pomocy oraz bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Uroczystość wręczenia nagrody odbędzie się 12.11.2014 w Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach. Aleksandrowi serdecznie gratulujemy.

06.11.2014 b