05.11.2014 - Konkurs Bezpieczeństwo na piątkę

05.11.20145 listopada uczniowie z naszej szkoły brali udział w konkursie „Bezpieczeństwo na piątkę” zorganizowanym przez Komendę Powiatową Policji. Przed konkursem odbyły się wstępne eliminacje dla uczniów z klas V, gdzie P. Kamila Tusznio, opiekun konkursu, wybrała 3 -osobowa drużynę, która najlepiej napisała test. W skład drużyny weszli: Konrad Schmiedemier kl. VA, Maciej Walkowiak kl. VB oraz Dawid Zawadzki kl. VB. Uczniowie reprezentowali naszą szkołę rozwiązując test oraz prezentując swoją pracę plastyczną na konkursie. Pytania dotyczyły bezpieczeństwa na drodze, radzenia sobie w sytuacji zagrożenia. Uczniowie otrzymali dyplom uczestnictwa w konkursie oraz opaski odblaskowe. Na zakończenie organizatorzy zaprosili wszystkich na słodki poczęstunek.