17.10.2014 - Jesienne witaminy

17.10.201417 października, uczniowie klas 3 „a” i 3 „b”, pod opieką P. Katarzyny Chwiećko i P. Katarzyny Madejskiej, wystąpili w przedstawieniu pt. „Jesienne witaminy”, którego celem było zachęcenie dzieci do jedzenia warzyw i owoców. Mali aktorzy wcielili się m.in. w postaci Pani Jesieni, jesiennych skrzatów, straganiarki, a wszystko na tle pięknej, jesiennej dekoracji. Występujący zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Po przedstawieniu P. Donata Czerwińska ogłosiła wyniki konkursu plastycznego „Witaminowy stworek”. Piękne stworki z warzyw i owoców oraz wspaniałe rysunki dzieci podobały się wszystkim. Zwycięzcy konkursów otrzymali drobne upominki ufundowane przez dyrekcję szkoły.
Jesienne święto uczniowie zakończyli wspólnym jedzeniem jabłek przygotowanych przez sponsora, a ponieważ jabłek było bardzo dużo, klasy 1-3 podzieliły się nimi ze swoimi starszymi kolegami.