Dziennik Elektroniczny

13.10.2014 - Dzień Edukacji Narodowej

13.10.2014Dzisiaj 13 października w naszej szkole obchodzono uroczyście Dzień Edukacji Narodowej. Całą uroczystość przygotowały panie: Donata Czerwińska, Monika Kozera i Marta Nowek wraz z uczniami klas 6b i 2b. Uczniowie przedstawili humorystyczną scenkę pt. Pieprzowe Królestwo. Morał z przedstawienia był jednoznaczny - bez nauki nic się w życiu nie osiągnie. Wszystkim bardzo się podobało, a artyści otrzymali gromkie brawa. Na zakończenie uczniowie podziękowali nauczycielom za ich trud wkładany w edukację każdego ucznia i życzyli dalszych sukcesów. W tym samym dniu, w Miejskim Centrum Kultury miało miejsce uroczyste wręczenie nagród dla wyróżniających się nauczycieli. Nasi pedagodzy byli w poprzednich latach wyróżniani wielokrotnie. W tym roku odznaczenia i nagrody z rąk Wicewojewody Świętokrzyskiego P. Grzegorza Dziubka, Wicekuratora P. Grzegorza Bienia oraz Prezydenta Miasta Skarżyska- Kamiennej P. Romana Wojcieszka otrzymali:

Nagroda Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty - P. Katarzyna Chwiećko
Brązowy Krzyż Zasługi - P. Anna Sieniawska
Nagroda Prezydenta Miasta - P. Katarzyna Chwiećko

Nagrodzonym nauczycielom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów