26.09.2014 - Światowy Dzień tabliczki mnożenia "Młodsi sprawdzają czy starsi tabliczkę mnożenia znają"

26.09.201426 września nasza szkoła wzięła udział w Światowym Dniu Tabliczki Mnożenia. Uczniowie „przepytywali” swoich kolegów, ale również nauczycieli, pracowników, a także niespodziewanego uczestnika zabawy jakim był kominiarz. Wszyscy wspaniale poradzili sobie z zadaniami, a były one niełatwe.
Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia to akcja, która ma na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia. Uczniowie, którzy w trakcie wakacji zdążyli zapomnieć tabliczkę mnożenia, mają okazję nadrobić te zaległości. Dorośli mogą popisać się przed dziećmi doskonałą znajomością trudnych przypadków mnożenia.